top of page

SOSYAL YAŞAM KOÇLUĞU

Duygusal Mutluluk/Aile ve Arkadaşlar/Kariyer/Para 

Hobiler/Vücut & Sağlık​/İletişim/Kişisel Gelişim

Size, herhangi birinin sosyal yaşamından bahseceğimi söylesem aklınıza hemen sinemaya gitmek, restoranda yemek yemek, resim sergisi veya konserleri takip etmek gibi “sosyal faaliyetler” gelecektir.  “Hareketli bir sosyal yaşamım var” diyenlerin hayatlarının da bu bahsi geçen aktivitelerle dolu olduğunu düşüneceksiniz.

Oysa sosyal yaşam, gün başlayıp bitene dek içinde bulunduğumuz her türlü ortamda, her türlü kişi ile kurduğumuz bilinçli veya bilinçsiz her türlü iletişimi ve bizim bu iletişimdeki her türlü davranışımızı içermektedir.

Spilling Sand
büyüteç
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png

Kişisel Yaşam Koçluğu

Yaşam Tasarımı

Bireysel Eğitimler

Sosyal yaşamımızda bizim dışarıya karşı davranış ve yaklaşımımız nasılsa, iletişimde olduğumuz taraflardan aldığımız tepkiler de benzerdir. Bu ilişki ve iletişim zincirinin bize ait halkasından başlayan hareket 360 derecelik bir açı ile çalışır ve yol eninde sonunda bize döner. Bu hareket, biz sosyal yaşamın içinde kaldığımız müddetçe, hiç durmadan devam eder.

Sosyal Yaşam Koçluğu hizmetinde kişinin kendi yaşam çarkında dengelemeler ve hedeflere varışının yanında kişinin ekolojik sistemi daha mükemmele taşıması hedeflenmektedir. Bir tek ben yetmem düşüncesi yerine değişim birden başlar dememizin sebebi de işte budur.

Bir = bir kişi ve Bir = birden – yani seninle ve hemen şimdi…

bottom of page