top of page

KURUMSAL PROGRAM VE EĞİTİMLER

Ofis Etik ve Görgü Kuralları/ Müşteri İlişkileri Görgü Kuralları Misafir Ağırlama/Netiket (Sosyal Ağ Görgü Kuralları)

Ofis Görgü Kuralları, bir meslekte kabul edilmiş veya şart olan davranış biçimleri bütünüdür. Genelde "alaylı" olarak edinilir ve mensubu olunan kurum veya organizasyon tarafından yönlendirilir.  Bu kurallara karşı gelenler ve uymayanlar "baş kaldıran" veya "uyumsuz" olarak nitelendirilir. Bu tip aykırı davranışlar, diğerleri tarafından onaylanmamak veya dışlanmakla cezalandırılır. Keyifler kaçar, verilen emekler heba olur, düzenler bozulur...

Ofis Görgü Kurallarına uymak için önce onların ne olduğunu bilmek gerekir. Bilinene uyum daha kolaydır. Uyum ise daha profesyonel ve karşılıklı saygının hakim olduğu bir atmosfer yaratarak daha sağlıklı bir iletişim doğuracaktır. Çalışanlarının profesyonel davranış durumları dengede olan kurumlar daha verimli bir yapıya sahip olacaktır. Çalışanların işlerinden keyif aldığı, saygı gördüğü ve sonucunda da müşterileri ile daha iyi ilişkilere sahip bir kurumu yönetmeyi kim istemez ki? 

Açık Hava Toplantısı
Paper%20Clip%202_edited.png
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png
Untitled-4_edited.png

Ofis & Görgü Kuralları Eğitimi

Firma bazında Etik Kurallar Oluşturulması

Protokol Kuralları Eğitimi

Ek eğitimler;

Diksiyon Eğitimi
Beden Dili Eğitimi
Stil Danışmanlığı

Kurumsal Profil Danışmanlığı

Life Style Danışmanlığı

Daha güncel ama daha nazik, daha modern ama değerlere saygılı, kesinlikle demode olmayan ama görgülü olmak için bugüne dek bildiğimizi sandıklarımızı bir kenara bırakıyor ve her şeye yeniden başlıyoruz.

Hazırsanız, önce kendimize, sonra evimizdeki bireylere ve ardından tüm sosyal yaşamımıza yansıtacağımız yepyeni bir biz olacağız.

bottom of page